Szenior Pénzforgalmi munkatárs

  • Cég neve

    GRÁNIT Bank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 8.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Szívesen dolgoznál Magyarország leggyorsabban növekvő, digitális alkalmazások fejlesztésében élen járó Bankjában?

Csatlakozz a GRÁNIT Bank csapatához

pozícióba!

Különösen büszkék vagyunk arra, hogy 2023-ban a Mastercard nekünk ítélte
„Az év bankja”, „Az év fiataloknak szóló pénzügyi megoldása”, „Az év akvizíciós marketing kampánya” és „Az év könnyű és kényelmes bankolási élménye” díjat, valamint 2. helyezést értünk el „Az év kiberbiztonsági kampány” kategóriában, továbbá „Superbrands” és
„Kiemelkedő digitális hitelintézet” védjeggyel rendelkezünk.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Ügyfelek javára GIRO és VIBER rendszeren érkező belföldi átutalások fogadása, jóváírása;
  • Ügyfelek által benyújtott belföldi átutalások teljesítése GIRO és VIBER rendszeren keresztül;
  • Ügyfelek javára SWIFT és SEPA rendszeren érkező nemzetközi átutalások fogadása, jóváírása;
  • Ügyfelek által benyújtott nemzetközi átutalások teljesítése SWIFT és SEPA rendszeren keresztül;
  • Havi és éves zárással kapcsolatos elszámolások és feladatok ellátása;
  • Átutalásokhoz kapcsolódó díjak és költségek elszámolása;
  • Pénzforgalmi tranzakciók lebonyolításához kapcsolódó reklamációs ügyek kezelése, kapcsolattartás partnerbankokkal és társosztályokkal;
  • A KHR rendszerben jelentendő sorban állásokkal kapcsolatos adatszolgáltatás;
  • Bankváltási folyamatok ismerete és lebonyolítása
  • Részvétel a pénzforgalmi rendszerekhez és termékekhez kapcsolódó fejlesztésekben és tesztelések végrehajtásában.

A sikeres pályázó jellemzői:

  • Középfokú közgazdasági végzettség, felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség előny;
  • 3-4 éves belföldi és nemzetközi pénzforgalmi területen szerzett tapasztalat;
  • SWIFT, GIRO, VIBER, SEPA elszámolások ismerete;
  • Belföldi és nemzetközi pénzforgalmi fogalmak, szabályok és alkalmazott szabványok ismerete
  • Felelősségteljes, pontos munkavégzés, nyitottság új folyamatok elsajátítására;
  • Rendszerben és folyamatokban történő gondolkodás,
  • Precizitás, terhelhetőség,
  • Magas szintű számítógépes tudás;
  • Angol nyelvtudás

Mit kínálunk?

  • Versenyképes jövedelem + egyéb béren kívüli juttatások (Cafeteria);
  • Képességeidnek megfelelő pozíció, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • Egy barátságos közösség, ahová érdemes tartozni;
  • AYCM SportPass tagság: kedvezményes sportolási lehetőség az irodaházban lévő sportcentrumban;
  • Foglalkoztatás módja: alkalmazott, teljes munkaidő (heti 40 óra);
  • Munkarend: 6:30-15:00/9:30-18:00;
  • Munkavégzés időtartama: határozatlan (3 hónap próbaidő);
  • Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 8.

Rajtad áll mit érsz el! Jelentkezz!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, valamint rendelkezel a kiírt tapasztalattal, akkor kérjük küldd el pályázati anyagodat fizetési igényed megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.