A Richter Gedeon
Dorogi Fióktelepe

Gépbiztonsági szakember

munkatársat keres

    referencia szám: 30010876

    Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cége,
    a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

    A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és
    a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik
    legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő
    bázisával a Közép-Kelet-Európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű
    készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

Feladatai:

  • MEBIR működtetésében való közreműködés;
  • a gépbiztonsági eljárási utasításoknak megfelelően a munkaeszközök, gépi berendezések biztonsági követelményeinek felügyelete és ügyintézése;
  • veszélyes berendezések hatósági (MKEH) vizsgálatainak koordinálása, kockázatértékelések készítése, adatbázisok naprakész tartása;
  • műveleti, kezelési, karbantartási utasítások, létesítési, kivitelezési dokumentációk gépbiztonsági szempontú véleményezése, hatósághoz való benyújtása;
  • részvétel, közreműködés biztonságtechnikai szemlén, munkaterület-átadáson, használatba-vételi eljárásban.

Az ideális jelölt:

  • Mérnök (lehetőség szerint gépész), egyetemi vagy főiskolai végzettséggel;
  • angol középfokú nyelvismerettel;
  • számítógépes felhasználói ismerettel;
  • jó kommunikációs és szervezőkészséggel rendelkezik,
  • alkalmas precíz, önálló munkavégzésre.

Előnyt jelent:

  • 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat, veszélyes berendezések engedélyeztetésében való jártasság;
  • munkavédelmi technikusi, ill. munkavédelmi szakmérnöki képesítés

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások;
  • új technológiák, korszerű berendezések megismerése egy profi műszaki csapattal együttműködve;
  • stabil, megbízható munkahely;
  • széleskörű juttatási rendszer;
  • családbarát munkahely: vállalati óvoda;
  • kiváló munka-magánélet egyensúly;
  • szabadidő-támogatás: vállalati uszoda, konditerem és üdülők;
  • humánus, családias légkör.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Dorog

Kérjük, hogy jelentkezése során fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a referenciaszám és bérigényének feltüntetésével szíveskedjék csatolni.