Gépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére és gyártására specializálódott, neves partnercégünk csapatába keresünk kollégákat

Gépbeállító technikus

pozícióba

Feladatok:

  • Gyártósori automata és félautomata gépek beállítása, üzemeltetése
  • Részvétel a tervszerű karbantartási munkákban
  • Üzemzavar esetén hibakeresés, hibaelhárítás, javítás
  • Átállásokban való közreműködés
  • Gépek 5S állapotának fenntartása
  • Napi szintű riportálás és műszakátadás

Elvárások:

  • Gépgyártás/mechatronika/műszerész területen szerzett középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek (Excel, email)
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Automata és félautomata gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • PLC vezérelt gépek ismerete
  • Elektronikai ismeretek
  • Robottechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Műszakpótlék: délután 20%, éjszaka: 40% , folyamatos műszak esetén délelőtt: 10%
  • 13. havi fizetés (két részletben, júliusban és decemberben)
  • Improvement bónusz(negyedévenként)
  • Ajándékutalványok
  • Cafeteria (SZÉP kártyára)már a próbaidő alatt is
  • Iskolakezdési támogatás
  • Sportolási kedvezmény-havi bérlet összege egy részben támogatott
  • Munkába járási támogatás
  • Szálláslehetőség Veszprémben

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Gyártás technikus
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém