A világ egyik vezető laboratóriumi és élelmiszer analitikai szolgáltatásokat nyújtó cég szekszárdi csapatához keresünk ügyvezető kollégát! Ha rendelkezel vezetői készségekkel és agrár/kertészmérnök végzettséget szereztél, akkor olvasd el ezt a hirdetést!

General Manager

Miért érdemes jelentkezned?

  • Stabil hátteret biztosító, hosszútávú munkalehetőségről van szó
  • Változatos a munkakör és kihívást jelentő feladatok várnak rád
  • A végzettségednek és tapasztalataidnak megfelelő juttatások (bónusz; céges autó)

A feladatok, amik várnak rád:

  • Vállalat pénzügyi és gazdasági működésének és folyamatainak biztosítása és ellenőrzése, esetleges optimalizálása
  • Az országos éves stratégia és üzletpolitika kidolgozása, majd kivitelezésének koordinálása
  • Éves költségek tervezése, felügyelete
  • Terv-tény analízis készítése
  •  Országos értékesítés irányítása, illetve a KAM ügyfelekkel való kapcsolattartás
  •  A cég 25 – 30 fő alkalmazottja feletti munkáltatói jogok gyakorlása

Amivel szeretnénk, hogy rendelkezz:

  • Felsőfokú végzettség, preferáltan agrár/ kertészmérnök, avagy gazdasági agrármérnök
  • 2-3 év szerzett tapasztalat csoportvezetői / középvezetői /ügyvezetői pozícióban
  • Felsőfokú/Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  •  Magabiztos, határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és vezetői készségek
  •  Komplex és eredményorientált gondolkodásmód

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Ügyvezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szekszárd

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.