Mezőgazdasági mérnök

  • Cég neve

    TRANZIT-KER zRt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Baromfitartással, baromfitenyésztéssel összefüggő feladatok tervezése, szervezése, irányítása és az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése.

Elvárások

  • agrármérnök végzettség (előny az állattenyésztési szak)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
A munkavégzés helye: Tranzit-Ker Zrt. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei állattartó telephelyei

Amit kínálunk

  • szakmaifejlődési lehetőség
  • változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • lehetőség nemzetközi tapasztalatcserére
  • stabil vállalati háttér

Céginformáció

A Tranzit Csoport elsősorban víziszárnyas tenyésztésével és csirke tartással, azok feldolgozásával és kereskedelmével van jelen a magyar és a nemzetközi piacokon. A vállalat vezetésének irányelve a folyamatos fejlesztések, a nemzetközi módszerek és tapasztalatok gyors átvétele, az élelmiszerhigiéniai és állatjóléti kritériumoknak való magas szintű megfelelés.

Kérjük csatolja szakmai önéletrajzát, motivációs levelét!