Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
T + F FUVAROZÓ KFT

Cégünk 30 éve nemzetközi ömlesztett áruszállítással foglalkozik. Sikerét elkötelezett, szakmailag elismert kollégáinak köszönheti. Ennek szellemében keressük új kollégánkat is!

Fuvarszervező

Főbb feladatok, munkák:

    • nemzetközi fuvarszervezés
    • kapcsolattartás sofőrökkel, partnerekkel
    • útvonaltervezés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • tapasztalat nemzetközi fuvarszervezésben
    • angol vagy német aktív nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Nemzetközi ömlesztett áruszállításban szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

    Kimagasló alapbér és motiváció. Fiatalos, családias légkör.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Veszprém

A " Jelentkezem" gombra kattintással kérjük küldje el jelentkezését!

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: T + F FUVAROZÓ KFT>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Fuvarszervező
  • Hirdető cég: T + F FUVAROZÓ KFT
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Város: Veszprém
  • Feladatok: nemzetközi fuvarszervezés kapcsolattartás sofőrökkel, partnerekkel útvonaltervezés
  • Elvárások: tapasztalat nemzetközi fuvarszervezésben angol vagy német aktív nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér mobiltelefon szakmai tréningek nyelvtanulás támogatása
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.19
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1