Légi - tengeri Üzletágvezető

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk 26 éve segíti ügyfeleit szállítási és logisztikai igényeikben. Szolgáltatásaik közé tartozik a légi-tengeri-vasúti és közúti gyűjtő, valamint az FTL és LTL szállítás világszerte, illetve minden belföldi szolgáltatás a kiscsomagoktól a projektrakományig.

Mi pedig őket segítjük abban, hogy megtalálják új vezetőjüket a légi és tengeri szállítmányozás üzletáguk élére.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és szolgáltató partnerekkel
  • Árképzés meghatározása (pricing), termékdefiníciók, üzletfejlesztés koncepciójának meghatározása
  • Ajánlati munka irányítása
  • Megfelelő partnerek és alvállalkozók kiválasztása és versenyeztetése
  • Alvállalkozók tevékenységének koordinálása
  • Az operáció irányítása
  • Eredményesség ellenőrzése
  • Reklamációkezelés

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett jelentős gyakorlat
  • Piacismeret értékesítés és beszerzés területen
  • Megbízható angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Proaktív munkafelfogás

Előnyök:

  • Légi szállítmányozásban való jártasság (vagy légis jelölt esetén a tengeri szállítmányozásban való jártasság)
  • B kategóriás jogosítvány – saját gépjármű

Amit ajánlunk:

  • Szakmai előmenetel lehetősége
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Kifejezetten nagy önállóság a munkavégzés területén
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag (egészségpénztár, baleset biztosítás, SZÉP kártya)

Munkavégzés helye: Fót, de rugalmas (országos lefedettség)

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Logisztikus, Fuvarszervező