A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Fuvarszervező - 53624

36302449797

Főbb feladatok, munkák:

  • Bel-és külföldi kamionos fuvarok szervezése
  • Partnereinkhez történő kiszállítások nyomonkövetése, adminisztrációja SAP-ban
  • Folyamatos kapcsolattartás fuvarozókkal, sofőrökkel illetve társosztályokkal
  • Kimutatások, elemzések készítése Excel, SAP használatával
  • Fuvaroztatási tenderekben való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum érettségi
  • Többéves szakmai tapasztalat, kapcsolatrendszer
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Proaktív és agilis hozzáállás
  • Precizitás és monotóniatűrés
  • Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Felsőfokú logisztikai végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés (megállapodás alapján)
  • Havi mozgóbér és bónusz
  • Magas összegű cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Munkába járás 100%-os támogatása
  • Fejlődési, képzési lehetőség

Megbízó profilja:

  • Megbízónk Magyarország egyik vezető vállalata a tetőcserépgyártás, szálcement tetőfedő anyagok és homlokzatok piacán.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Munkavégzés helye:

Lenti

Érdeklődni lehet: 36302449797

Munkaidő:

8 óra

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773 | Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857