Speditőr és fuvarszervező

  • Cég neve

    Derby Group

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés, Lőrinci utca 59.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Súlyozottan spedíciós feladatok
  • Fuvarszervezés saját gépjárművekre
  • Saját flotta kihasználtságának növelése
  • Nemzetközi közúti járatokkal kapcsolatos fuvarfeladatok adminisztrálása
  • Egyéb fuvarozással kapcsolatos ügyintézés

Elvárások

  • Releváns szakmai végzettség kötelező
  • Minimum 3 éves releváns munkatapasztalat
  • Számítógépes ismeret (Word, Excel) valamint útvonaltervező szoftver ismerete
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Német és/vagy angol nyelvismeret
  • Megbízhatóság, önállóság, jó problémamegoldó képesség, jó kommunikáció

Olyan érdeklődők jelentkezését várjuk, akik a saját autós fuvarszervezés mellett az extra kapacitás igényeket képes a piacon értékesíteni, akár új megbízók/partnerek felkutatásával vagy meglévő alvállalkozók használatával.

Amit kínálunk

  • Versenyképes kereset
  • Igényes és családias munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi közösség

Céginformáció

Családi vállalkozásként indultunk, ezért tudjuk, mennyire fontos egy munkahelyi közösség számára az inspiráló, egymást segítő környezet. A szállítmányozás és fuvarozás nem egy szakma, hanem egy életstílus. Csapatunk minden percben együtt lélegzik, hiszen közös célunk a siker és fejlődés.
Ha szeretnél a Derby Group sikertörténetének része lenne, nincs más dolgod, mint jelentkezni, és meggyőzni minket arról, hogy Téged keresünk. Mi pedig cserébe modern és kényelmes munkakörnyezetet, több, mint 25 év szakmai hátteret és a teljesítményednek megfelelő bért kínálunk.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.