Recruit Kft.

Partnercégünk közép- és nagyvállalati környezetbe fejleszt megoldásokat az output management, elektronikus dokumentumkezelés és az elektronikus számlázás területén. Dokumentum előállítási volumene alapján évek óta piacvezető szerepet tölt be Magyarországon. Nemcsak innovatív technológiai környezetet és a legmagasabb szakmai színvonalat biztosítja munkatársainak, de az emberi értékeket is tiszteletben tartja.
A vállalati növekedési céljaik megvalósításához keresnek olyan fejlesztő kollégát, aki magabiztosan használja a felsorolt technológiákat és szívesen fejlődne és fejlesztene csapatukkal együtt.

Full-stack Java Developer

Feladatok

  • End-to-end funkciók fejlesztése Spring alapú Java Backend valamint Angular és JavaScript alapú Frontend környezetekben
  • Üzleti és technikai igények felmérése
  • Fejlesztési feladatok technológiai előkészítése, valamint végrehajtása
  • Szoftver- és adatbázis-architektúra tervezése, algoritmusok felállítása
  • Rendszerterv, fejlesztési terv, tesztelési terv készítése
  • Fejlesztések nyomon követése
  • A fejlesztett szoftverekkel kapcsolatos támogatási tevékenység ellátása
  • Új technológiák kutatása és bevezetése

Elvárások

  • Min. 2 éves Java fejlesztési tapasztalat
  • Hiba- és verziókövető eszközök ismerete (JIRA, Subversion, SourceSafe stb.)
  • JavaScript ismeretek
  • Angular vagy ReactJS ismeretek
  • HTML5, CSS ismerete
  • SQL ismeret (Oracle 11g, MS SQL)
  • Rugalmasság, alkalmazkodó készség
  • Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt
  • Ügyfélközpontúság, jó kommunikációs készség
  • Csapatszellem, feladatszervezési képesség
  • Fejlett és önálló problémamegoldó képesség, nagyfokú önállóság és kezdeményezőkészség
  • Széleskörű szakmai érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Kedvező kompenzációs csomag
  • Barátságos, nemzetközi fókuszú csapat
  • Fejlesztői képzések, tréningek támogatása
  • Nyelvtanfolyam
  • Csocsóasztal, kiváló munkakörnyezet
  • jó megközelíthetőség

Előny

Ha az alábbiakban is van tapasztalatod:

  • JavaScript/ECMAScript
  • Hibernate vagy EclipseLink
  • JMS technológia ismeret (Hornet / Tibco / ActiveMQ)
  • JAX-B (XML feldolgozás)
  • SOAP ismerete
  • React Native
  • Redux
  • JavaScript tesztelés
  • Grunt/Webpack/stb.
  • GIT
  • ReST-APIs
  • Material UI

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest,Budapest XII. kerület,Nagyenyed u.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.