A MEDIAWORKS HUNGARY ZRT.

FRONTEND FEJLESZTŐT

KERES

A Mediaworks Hungary Zrt., ismert és közkedvelt napilapjaival, a Nemzeti Sporttal, a Világgazdasággal, 19 megyei napilappal, női, bulvár, gasztro, ifjúsági és sport magazin portfóliójával, digitálismédia-termékeivel, nyomdáival Magyarország egyik legfontosabb médiavállalata, mely több mint 2300 munkavállalót foglalkoztat országszerte.

A „Content first”, azaz „Első a tartalom” szlogen azt hivatott kifejezni, hogy a vállalat hisz a tartalomban, invesztál bele és ezt tartja egy médiavállalkozás legfontosabb alapkövének. Ehhez természetesen elengedhetetlen a háttérben dolgozó támogató osztályok munkája és szakértelme is a mindennapi munkavégzés során. A Mediaworks Hungary Zrt. Frontend fejlesztőt keres, teljes munkaidőben, budapesti munkavégzési helyre.

FELADATOK:

  • A felmerülő üzleti igények alapján funkciók tervezése és implementálása
  • Fejlesztési-tesztelési környezet kialakítása
  • Aktuális trendek, technológiák figyelemmel követése és alkalmazása
  • Hibakeresés, hibajavítás
  • Meglévő kódbázis karbantartása, refaktorálása
  • Sitebuild
  • React komponensek írása JavaScript nyelven
  • React alkalmazások építése
  • Junior kollégák mentorálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a kollégákkal és a vezető fejlesztővel
  • Elvégzett feladatok adminisztrálása

ELVÁRÁSOK:

  • JavaScript nyelv mély ismerete
  • CSS3 magabiztos ismerete
  • React keretrendszer ismerete
  • Angular keretrendszer ismerete
  • Magas kódminőség betartása, tiszta és SOLID kód írása
  • Git magabiztos használata
  • Pontos és megbízható munkavégzés
  • Vállalt határidők betartása
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat

ELŐNYT JELENT:

  • Template engine ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Docker ismeret
  • Bootstrap és Ajax ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Nagyvállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Pályázatát a bruttó bérigény és a munkakör megjelölésével 2021. április 20-ig várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.