Senior EHS mérnök

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Érd

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • C++ C DELPHI
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk szakértői vállalatához toborzunk szakembereket az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • Környezetmérnök, vegyészmérnök , biomérnök, építőmérnök, vagy gépészmérnök végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat EHS pozícióban
  • Széleskörű műszaki ismeret és erős kémiai alapok

Előnyt jelent:

  • EHS területen meglévő bármilyen másoddiploma, posztgraduális képesítés megléte
  • EHS területen meglévő bármilyen szakértői jogosultság megléte

Juttatásaink:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Bejárási támogatás
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Feladataid lesznek:

  • gyártó vállalat napi szintű munkavédelmi és környezetvédelmi szaktevékenységeinek végzése
  • a vállalat környezetvédelmi valamint munkahelyi egészségvédelmi és biztonsági irányítási rendszereinek működtetése, fenntartása és folyamatos fejlesztése
  • az irányítási rendszerekkel kapcsolatos auditok szervezése, azokon aktív részvétel
  • az EHS szakterülettel kapcsolatos jogszabályi és belső konszern szintű előírások betartása és a betartás biztosítása/ellenőrzése
  • kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal, szükséges engedélyek megszerzése, megújítása, dokumentációk biztosítása
  • munkabalesetek és egyéb vészhelyzetek kivizsgálása, jelentése, javító intézkedések meghozatala
  • EHS területét érintő tréningek, oktatások szervezése, lebonyolítása
  • munkahelyi kockázatértékelések elvégzése, felülvizsgálata, intézkedések kezdeményezése

Munkavégzés helye:

Érd

Nagyon várjuk, hogy Veled dolgozhassunk! Kattints és jelentkezz most!