Flotta finanszírozási munkatárs

Mercarius Kft.

1139 Budapest, Lomb utca 30-32.

A Mercarius Flottakezelő Kft. a magyar flottakezelési piac egyik legrégebbi és mára a legnagyobb magyar szereplője. Jelenleg több, mint 12 000 db-os gépjárműparkkal szolgáljuk ki ügyfeleinket. Egyedi flottakezelési szolgáltatásainkat a finanszírozástól a szervizszolgáltatásokon át, egészen a gépjármű esztétikai állapotfenntartásáig saját magunk végezzük, ezzel biztosítva a minőség feletti teljes kontrollt.

További sikereink eléréséhez keressük új munkatársunkat

pozícióra.

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Az értékesítési csapat támogatása
    • Gépjárművek rögzítése az ügyviteli rendszerben
    • Bérleti szerződések teljeskörű dokumentációjának elkészítése
  • Új gépjárművek forgalomba helyezésével kapcsolatos folyamatok
    • Teljes finanszírozási ügyintézés
    • Beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • A belső nyilvántartó rendszer kezelése, az adatok rendszerbe történő rögzítése
  • Bankokkal történő kapcsolattartás
  • Biztosítási állomány kezelése
  • Dokumentumok archiválása

Miért éri meg hozzánk csatlakoznod?

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Szép kártya - cafetéria-juttatás
  • Mobiltelefon korlátlan használatra internetszolgáltatással, laptop
  • Jubiláló munkatársak kiemelése - jutalmazzuk a munkavállalói hűséget
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikusan fejlődő szervezetben
  • Tehetség program, mentoring
  • Kávé, gyümölcsnap
  • Csapatépítők, belső rendezvények

  • Legalább 2 éves back office területen szereztél tapasztalatot
  • Középfokú végzettséged van
  • Erős felhasználói szinten ismered a Microsoft Office programokat
  • Felelősségteljes, önálló és precíz munkavégzés jellemez
  • Párhuzamos munkavégzés, priorizálás
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel

Előny:

  • Finanszírozónál vagy flottakezelő cégnél hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Biztosítással kapcsolatos ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Flottakezelő
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs