Használtautó értékesítő

  • Cég neve

    Flexfleet Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Budaörsi út 1092.

  • Fizetés

    Bruttó 550e - 1,6M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Mozgóbér Bónusz

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Használt autók beszerzése céges ügyfélkörtől és zárt licitoldalakról
  • Árak meghatározása
  • Hirdetések feladása és kezelése
  • Érdeklődők telefonos tájékoztatása és az autók személyes bemutatása
  • A portfólióban szereplő autók árainak és hirdetéseinek folyamatos naprakészen tartása
  • Új beszerzési és értékesítési csatornák felkutatása
  • Ügyviteli és CRM rendszer kezelése

Elvárások

  • Rajongj az autókért!
  • Ügyfélorientált légy!
  • Legyél igényes a munkádra és a megjelenésedre!
  • Tudj csapatban dolgozni!

Előnyt jelent

  • Előny, ha van használt autó autó értékesítői/beszerzői tapasztalatod

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Kulturált és színvonalas munkakörülmények
  • Cégcsoporton belüli továbblépési lehetőség
  • Vidám, jó hangulatú munkahely

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő, cégautók értékesítésére specializálódott, márkafüggetlen, budaörsi úti telephelyünkre keresünk használtautó értékesítő kollégát, akinek feladata az autók beszerzése és eladása.

A jelentkezem gombra kattintást követően kérlek csatold önéletrajzodat!