Wolters Kluwer Hungary Kft.

Felelős szerkesztő

Jogász vagy? Szeretnél felelős szerkesztőként Európa legnagyobb jogi információszolgáltatójánál dolgozni?Fontos számodra a folyamatos fejlődés és az innováció?Ha igen, nálunk a helyed! Jelentkezz Magyarország piacvezető legal tech vállalatához! Vegyél részt Te is a Jogtár előállításában!

Főbb feladatok, munkák:

  • figyelemmel kíséred a termékeid előállítási folyamatát a kezdetektől a megjelenésig
  • szerződést kötsz a szerzőkkel, lektorokkal
  • egy-egy termék a Te projekted, ezért folyamatosan együttműködsz az előállításában részt vevő kollégákkal
  • szerkeszted a kéziratot, hogy megfeleljen a szakmai és nyelvi minőségi elvárásoknak
  • nyilvántartod a termékeid költségeit, elszámolásokat készítesz
  • a folyamatos fejlesztés, fejlődés, hatékonyságnövelés érdekében új ötletekkel állsz elő

AMIT A FENTIEKBŐL PROFITÁLHATSZ:

  • tágabb betekintést nyerhetsz a jogi tartalomszolgáltatás folyamatába, ismereteket szerezve annak minden eleméről
  • a jogi szakma legnagyobbjaival dolgozhatsz együtt
  • a te kezeid között formálódnak azok a szakmai tartalmak, melyeket útmutatásul szolgálnak a jogalkalmazók számára
  • változatos jogterületeken bővítheted tudásodat
  • együtt fejlődhetsz a Jogtárral
  • részt vehetsz a szakmai érdeklődésednek megfelelő és azon túlmutató szakmai konferenciákon, képzéseken

Amit kínálunk:

  • rugalmas, ösztönző, támogató szervezet
  • minket az elvégzett munka érdekel, nem a munkaidő
  • rugalmas munkavégzési lehetőség
  • próbaidő után home office
  • közösségi közlekedéssel és bringával is megközelíthető modern iroda
  • a béren felüli éves bónuszrendszer
  • cafetéria
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • azonnali munkakezdés
  • teljes körű betanítás
  • legmodernebb számítástechnikai környezet

JELENTKEZZ, HA IGAZAK RÁD:

  • rendelkezel jogi egyetemi végzettséggel
  • vagy joghallgatóként van az alábbiak szerinti releváns jártasságod vagy érdeklődésed
  • van közbeszerzési jogi és/vagy uniós jogi tapasztalatod, szaktudásod, vagy csak érdekelnek e területek, és szívesen is foglalkoznál velük
  • megbízható digitális írástudással rendelkezel
  • nyitott vagy a digitális megoldások, szolgáltatások felé
  • nem feltétel, de előny, ha van szerkesztői tapasztalatod
  • legalább tárgyalóképes szinten beszélsz angolul
  • szeretsz projektalapon dolgozni
  • befejezed, amit elkezdtél
  • jól tudod a társakat és a folyamatokat irányítani, szervezni
  • bátran megkérdőjelezed a status quót, mersz újítani
  • nem ijedsz meg a váratlan helyzetektől,
  • szívesen dolgozol önállóan és csapatban is

Küldd el magyar nyelvű önéletrajzod (a bérigény megjelölésével) és motivációs leveled. Klikk a Jelentkezem gombra!