A Prémium Pénztárcsoport keresi munkatársát folyamatban és rendszerben gondolkodó tapasztalt vagy kezdő

Fejlesztő

személyében, aki meg akarja érteni az üzleti igényt, az igénykezelési-, fejlesztési és tesztelési folyamatot.

Kik vagyunk?

Nagyok, innovatívak, kompetensek, költséghatékonyak, stratégiai gondolkodásúak és elszántak.

Törődünk Magán- és Önkéntes Nyugdíjpénztári valamint Egészségpénztári tagokkal és kezeljük a ránk bízott vagyonukat.

Téged keresünk ha:

Agilis, problémamegoldó, gyorsan tanuló, precíz, proaktív, asszertív és szenzitív vagy, aki rendszerszemléletű, egyéni és csapatmunkában is kiváló,

Laza, humoros, egészségtudatos, nyitott, sportos, környezetbarát a hozzáállásod

Feladatok:

  • a jelenlegi rendszerek továbbfejlesztése, üzemeltetése
  • új fejlesztésekben részvétel
  • fejlesztői tesztek elvégzése
  • funkcionális, felhasználói tesztek technikai támogatása

Elvárások:

  • tudás és tehetség az informatikai rendszerfejlesztési, programozási feladatok ellátásában,
  • Visual Studio C#, MSSQL adatbázis kezelő ismeretek, WEB programozási ismeretek (HTML, VueJS, Angular, Laravel), előny még az ASP.NET, WinForm, Javascript, Jquery.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előny:

  • Ügyviteli, könyvelési üzleti és/vagy rendszer ismerete. Mantis igénykezelő rendszer ismerete.

Munkába állás feltétele:

erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Budapest XIII. kerület, (eltekintve a COVID19 helyzettől) próbaidő letelte után home office lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.