Cégünk az euCSOPORT 15 éve jelen van a munkaerő kölcsönzés és közvetítés világában! Most saját csapatunkba keresünk kollégát! Ha egy szuper, fiatalos kutyabarát irodában szeretnél dolgozni, és belelátni a HR világába, akkor jelentkezz már most!

Bővülő csapatunkba

Fejlesztő

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Cégcsoporton belüli fejlesztési igények felmérése, specifikálása
  • Értéket teremtő funkcionalitások tervezése és implementálása
  • Belső vállalatirányítási rendszer (Heuréka) fejlesztése
  • Külső fejlesztő céggel történő kapcsolattartás, együttműködés
  • Projektkalkulációk, költségbecslések, riportok készítése
  • Egyedi problémák kreatív megoldása
  • A társosztályokkal való napi szintű kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Programozói/fejlesztői tapasztalat
  • Tesztelés területen való jártasság
  • C++ programnyelv ismerete és használata
  • MFC, Win32 API keretrendszerek, ODBC technológia ismerete
  • Technológiák: ODBC
  • Analitikus gondolkodás, objektumorientált programozási szemlélet
  • Precíz munkavégzés
  • Rugalmasság, dinamizmus
  • Magabiztosság, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Projektirányításban szerzett gyakorlat
  • MS SQL Server (T-SQL), MySQL adatbázis használata
  • IDE: MSVC 6.0
  • Riportáló rendszer Crystal Reports ismerete
  • Üzenetküldő rendszer RabbitMQ ismerete
  • Webfejlesztői tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés
    • Javaslatokat várunk, szakmai fejlődésedhez fontos kurzusokra, tanfolyamokra
    • Változatos, pörgős projektfeladatok
    • Nem maradsz egyedül a problémáiddal, gyorsan találsz konstruktív segítséget
    • Tág keretek között magad oszthatod be a munkaidődet /Rugalmas munkavégzési lehetőség

    Munkavégzéshez eszközöket biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1137 Budapest, Katona József utca 15.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Kérjük, fényképes önéletrajzzal jelentkezz!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.