MyBridge Kft.

1148 Budapest, Fogarasi út 2-6.

Létesítménygazdálkodási piacon közel 30 éves múlttal és országos hálózati lefedettséggel rendelkező, magyar tulajdonú, piacvezető megbízója számára munkatársat keres hotel műszaki üzemeltetési feladatainak koordinációjára az alábbi pozícióba:

HOTEL MŰSZAKI ÜZEMELTETÉSÉBEN JÁRTAS

FACILITY SZAKEMBER

Mi lesz a feladatod?

  • A hotelkomplexum megelőző karbantartás tervezésében való részvétel és az eseti javítások koordinációja;
  • technikus munkatársak munkájának koordinálása, beosztásuk megszervezése;
  • alvállalkozók munkájának koordinálása, ellenőrzése;
  • kapcsolattartás a külsős szolgáltatókkal és az alvállalkozókkal;
  • műszaki dokumentációk kezelése digitalizált épületüzemeltetési rendszerben;
  • havi riportok készítése.

Amit várunk:

  • Releváns közép- (technikumi) és/ vagy felsőfokú műszaki végzettség;
  • hotel műszaki üzemeltetésben szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat;
  • hotel üzemeltetési szoftver alkalmazásában szerzett tapasztalat;
  • szolgáltatói szemléletmód;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook);
  • B kategóriás jogosítvány;
  • aktív angol nyelvismeret;
  • rendszer- és projekt szemlélet.

Előnyként értékeljük, ha …

  • … rendelkezel vezetői tapasztalattal.

Mire számíthatsz?

  • Stabil, hosszú távú munkahelyre;
  • versenyképes jövedelemre;
  • kellemes munkahelyi légkörre;
  • segítőkész kollégákra;
  • önálló, változatos feladatokra;
  • szakmai képzések támogatására;
  • szakmai fejlődési lehetőségre;
  • kiemelt, multinacionális ügyfélkörre;
  • céges rendezvényekre;
  • azonnali munkakezdésre.

Budapest VIII. kerület (autóval és tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető)

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Épületkarbantartó
  • Üzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, VIII. kerület

Amennyiben magadra ismersz, küldd el hozzánk a pályázatodat!

A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Kizárólag a fizetési igénnyel ellátott pályázatokat tudjuk elfogadni!

A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (HOTEL MŰSZAKI ÜZEMELTETÉSÉBEN JÁRTAS

FACILITY SZAKEMBER).