A Marché Restaurants Hungary Kft. svájci tulajdonú, nagy múltra visszatekintő vendéglátó ipari vállalat. A Mövenpick csoport tagjaként, világszerte 9 országban van jelen. Magyarországon 2008 óta 9 étteremmel működik autópályák mellett. Vendégeinket helyben készült egészséges, elsősorban regionális alapanyagokból előállított, friss ételekkel várjuk.

Éttermi munkatárs - Gödöllő

Hirdetés szövege:

    Munkavégzés helye: 2100 Gödöllő, M3-as autópálya, Jakabpusztai pihenőhely.
    Munkaidő: teljes vagy részmunkaidő is lehetséges.

    Feladatok:
    • saját receptek alapján szendvicsek, limonádék, kávé készítése
    • a készletek feltöltése
    • vendégek kiszolgálása
    • pénztári feladatok ellátása
    Elvárások:
    • önálló munkavégzés
    • talpraesettség, szorgalom
    • vendéglátásban vagy kereskedelemben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
    Amit kínálunk:
    • versenyképes, fix, 100%-ban bejelentett jövedelmet
    • túlóra, vasárnapi-, ünnepnapi- és műszakpótlék fizetését
    • munkába járás támogatását (15 Ft / km)
    • számos egyéb juttatást
    • dolgozói kedvezményt
    • egy hónapra előre tervezhető munkaidő beosztást
    • kiváló eszközöket a munkavégzéshez
    • több váltás, kitűnő szabású és minőségű munkaruhát
    • kellemes munkahelyi környezetet
    • fiatalos csapatot
    • átfogó betanítást
    • multinacionális cég biztos hátterét
     Ha szeretnél velünk dolgozni, önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.
    Ha további kérdésed van, telefonszámunk:
    06 20 407 28 72

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Konyhai munka
  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Gödöllő