Gilux Hungary Kft.

Fő profilunk: nagykereskedés vagyunk, nagyvállalati partnereink számára villanyszerelési-, gépész- és egyéb anyagok szállítására vonatkozó árajánlatokat készítünk, a megrendelt termékeket beszerezzük és kiszállítjuk részükre. Továbbá világításterveket készítünk, kivitelezéseket végzünk.
Villanyszerelési részlegünk bővítéséhez keresünk villanyszerelési anyagok értékesítésében tapasztalattal rendelkező kereskedő munkatársat.

Értékesítő - villanyszerelési anyagok

Feladatok:

    Villanyszerelési anyagok eladásában jártas, legalább 1-3 év szakmai tapasztalattal rendelkező értékesítő munkatársat keresünk, nagyvállalati partnereink részére kidolgozandó árajánlatok készítésére. Feladatai közé tartozik a beérkező megrendelések feldolgozása, a megrendelt áru beszerzése, kiszállításának megszervezése, szükség esetén a reklamáció, illetve visszáru kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Excel, Word felhasználói szintű ismerete
    • szakmai tapasztalat
    • jó kommunikációs készség
    • gyors, rugalmas munkavégzés
    • terhelhetőség
    • csapatban, csapatmunkában való gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • szakirányú végzettség
    • 3 évnél több szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

    • versenyképes fizetés
    • rugalmas kollégák

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1101 Budapest, Kőbányai út 49.

Havi nettó fizetési keret:

300 000 HUF

Kérjük küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre, a megpályázott pozíció megjelöléésvel.