GeoVision Hungária Kft.
A GeoVision Hungária Kft., mint a GeoVision biztonságtechnikai rendszerek magyarországi forgalmazója csapatának bővítéséhez keres új kereskedő munkatársat. Ha csatlakozol hozzánk, akkor egy innovatív, világszinten is jól ismert, neves hazai és nemzetközi referenciákkal bíró termékkörnek lehetsz a hazai képviselője.

Értékesítő

Feladatok:

    Fejlődő cégünk és csapatunk tagjaként a haza biztonságtechnikai piacon kell képviselned a GeoVision és egyéb biztonsági márkáinkat. Meglévő ügyfeleinkkel kapcsolattartás, folyamatos igényeik alapján árajánlatok készítése, rendszerek értékesítése. Új ügyfelek és igények felkutatása, számukra megbízható személyes beszállítói kapcsolat biztosítása a GeoVision Hungária Kft. új kereskedőjeként.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Kereskedelmi végzettség, vagy tapasztalat (min. 2 év)

    Elektronikai alapismeretek, új technológiák iránti érdeklődés

    Fejlett kommunikációs készség, értékesítői véna

    Szeress új emberekkel kapcsolatot kialakítani, fenntartani

    Határozott és proaktív gondolkodásmód, tanulási hajlandóság

    Alapfokú angol nyelv és számítástechnikai ismeretek

    B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Biztonságtechnikai piac- és termékek ismerete

Amit kínálunk:

    Prémium termék, innovatív technológia újdonságok

    Széleskörű ügyfélkör neves referenciákkal

    Hosszú távú munkalehetőség, fejlődési lehetőséggel

    Versenyképes bérezés, rugalmas munkaidő

    Céges telefon, laptop

    Év végi plusz juttatások

    Fiatal, dinamikus légkör

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1119 Budapest, Petzvál József utca 30.

Havi nettó fizetési keret:

300 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Jelentkezési határidő:

2019. 03. 04.

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal.