BECK AND PARTNERS Kft.
Megbízónk olyan stabil piaci szereplő, mely már 25 éve áll a Termelők szolgálatában, annak érdekében, hogy közösen javítsák talajaink állapotát. Termékeikkel egészséges talajélet tartható fenn, ezáltal elősegítve az egészségesebb élelmiszerek előállítását.

Szívesen alapoznád meg szakmai karriered a talajfejlesztés területén?

Partnerünk számára fontos azon értékesítői szemlélet - amik a megfelelő emberi hozzáállás mellett a hitelességet is képviselik. Most bővülés miatt keresünk csapatukba az alábbi pozícióba:

Értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

  • Partnerekkel való kapcsolattartás, szakmai tanácsadás
  • Prezentációk megtartása
  • Saját területének folyamatos fejlesztése, új lehetőségek, partnerek felkeresése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Rendelkezz felsőfokú agrár/mezőgazdasági végzettséggel
  • Növénytermesztési szakértelem
  • Értékesítői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Termelői kör, stabil piaci pozíció
  • Értékesítési továbbképzés, rendszeres szakmai képzés
  • Biztonság, emberközpontúság, összetartó csapat, nyugodt légkör
  • Munkádat megbecsülik - eredményeidet pedig értékelik
  • Egyéni teljesítményed utáni jutalékban részesülsz, aminek nincs felső határa
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Saját vállalkozásodat építheted
  • Kötetlen időbeosztásban dolgozhatsz
  • Önálló döntéshozatal

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Növényorvos

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Csongrád-Csanád megye, Zala megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helyei:
  • Csongrád megye
  • Zala- Vas megye