Piacvezető fuvarszervező cégünk, a Főtaxi Zrt. új munkatársakat keres

Üzletfejlesztési specialista - Értékesítési fókusszal

pozícióba!

Az új kollégát az alábbi feladatokkal várjuk:

  • új üzleti lehetőségek, piaci szektorok feltérképezése;
  • partnerek proaktív felkutatása, partneri viszony kialakítása – B2B szektor;
  • ajánlatok készítése, szerződések előkészítése, megkötése;
  • értékesítési tárgyalások kezdeményezése, lebonyolítása;
  • elemzések, kimutatások, riportok készítése;
  • értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • felsőfokú gazdasági vagy kereskedelmi végzettséggel;
  • értékesítési területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalattal;
  • hunter típusú értékesítői szemlélettel;
  • megoldás-és eredményorientált személyiséggel;
  • kiváló tárgyalási és kapcsolatteremtő készséggel;
  • kiemelkedő üzleti érzékkel;
  • kihívást kedvelő, sikerorientált személyiséggel;
  • aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudással;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel;
  • B kategóriás jogosítvánnyal.

Amit ajánlunk:

  • szakmai kihívások és fejlődési lehetőség;
  • stabil, több mint 100 éve működő szervezet fejlődésében való közreműködési lehetőség;
  • önálló, változatos, felelősségteljes feladatok;
  • támogató csapat;
  • fix alapbér és teljesítményarányos bónusz;
  • béren kívüli juttatás (cafeteria).

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szívesen kipróbálnád magad egy komplex, fejlődésre lehetőséget nyújtó pozícióban, küldd el fényképes önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!