Az Adecco a világ vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó,
nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég.
Bővítés miatt keresünk új munkatársat

Értékesítési tanácsadó

pozícióba.

Amiért érdemes nálunk dolgozni, amit biztosítunk Neked:

  • Alkalmazotti jogviszony, változatos munka
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, bónusz, céges gépjármű)
  • Változatos ügyfélkör
  • Stabil nemzetközi háttér, multinacionális környezet,
  • Kiváló munkafeltételek és fiatalos, dinamikus, jó hangulatú csapat
  • Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség

Mik lesznek a feladataid:

  • Cégünk HR szolgáltatásainak értékesítése a felelősségi körbe tartozó régióban
  • A piaci lehetőségek folyamatos figyelése, elemzése
  • Ügyféligényre szabott megoldások kidolgozása, prezentálása, ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • Cégünk magas szintű képviselete a meglevő és potenciális partnerek felé
  • Árajánlatok készítése
  • Értékesítési stratégia kidolgozása, akciótervek készítése és végrehajtása
  • A szükséges adminisztratív/rögzítési feladatok rendszeres elvégzése

Te vagy a mi emberünk, amennyiben:

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Legalább 1 éves termék vagy szolgáltatás értékesítési tapasztalatod van
  • Minimum középfokon beszélsz angolul
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
  • Proaktivitás és kitartás jellemez
  • Nyitott, dinamikus és tanulni vágyó személyiség vagy
  • Szolgáltatás és ügyfélorientált szemlélettel rendelkezel
  • Magabiztos vagy
  • Van B kategóriás jogosítványod és nem gond számodra a napi utazás

Előnyök:

  • B2B és/vagy FMCG értékesítési tapasztalat
  • Második idegen nyelv ismerete
  • Munkaerőpiaci ismeretek
  • HR szolgáltató cégnél szerezett tapasztalat

    Munkavégzés helye: Nógrád és Heves megye, illetve Jász-Nagykun-Szolnok megye északi régiója, a központ a gyöngyösi Adecco iroda

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Rugalmas munkavégzési hely - Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, ne habozz, küldd el mielőbb önéletrajzod!