Értékesítési képviselő

MPF META Zrt.

2465 Ráckeresztúr

Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.

Az MPF META Zrt, az európai piacvezető MPF Cégcsoport tagja, keres egy fő értékesítési munkatársat, főállású alkalmazotti jogviszonnyal.

Főbb feladatok, munkák:

  • Új üzleti kapcsolatok kiépítése
  • Üzleti kapcsolatok megtartása meglévő partnerekkel
  • Tárgyalások megszervezése és lebonyolítása
  • Ajánlatok, javaslatok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kimagasló kommunikációs készség
  • Sikerorientált, proaktív személyiség
  • Céltudatosság, kreativitás, önállóság
  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat min. 2 év
  • Középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Általánostól magasabb szintű számítógépes ismeretek
  • ”B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tárgyalóképes angol és / vagy német nyelvtudás előny
  • Szerszámgép tartozék, vágó és csiszolástechnika ismerete

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónapos próbaidővel.
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség.
  • Kihívásokkal teli erős versenypiaci részvételt
  • Biztonságot nyújtó, folyamatosan fejlődő erős és stabil gazdasági szervezetet
  • Munkavégzéshez szükséges eszközöket
  • Lendületes, fiatalos csapatot
  • Szakmai / gyártói háttértámogatást
  • Alap plusz eredmény orientált bérezést

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása, Munkába járás támogatás

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatoltja önéletrajzát!