Bv. Holding Kft.
Munkatársat keresünk

Értékelő-elemző referens

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • A bv. gazdasági társaságok tevékenységének központi koordinációjában való közreműködés, felügyeleti feladatok ellátása
  • Vállalatcsoport szintű stratégiai javaslatok kidolgozása, jelentések készítése, konkrét stratégiai szintű feladatok végrehajtása
  • A tulajdonosi döntések megalapozottságához és érvényesüléséhez szükséges elemzések, értékelések elvégzése
  • Üzleti tervek, éves beszámolók feldolgozása, gazdasági-pénzügyi adatok elemzése és értékelése
  • Adatszolgáltatások feldolgozása, összefoglaló jelentések készítése
  • Szerződések, megállapodások, vállalatcsoport szintű szabályzatok előkészítése, értékelése
  • Támogató területek vállalatcsoport szintű összehangolása, vállalatcsoporti feladatok végrehajtásában aktív közreműködés
  • Kapcsolattartás a tagvállalatokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Megbízható MS Office ismeretek
  • Munkakörhöz szükséges jogszabályok ismerete
  • Pontos, önálló és gyors munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban (szakanyagokhoz, jelentésekhez)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség (Közgazdász végzettség, Könnyűipari mérnök, Agrármérnök)
  • Mezőgazdasági, műszaki ismeretek
  • Pályázatírási, pályázatokkal kapcsolatos tapasztalat
  • Szakterületen szerzett szakmai tapasztalat
  • Gazdasági társaságok működésével kapcsolatos ismeretek
  • Büntetés-végrehajtási ismeretek
  • „B”, vagy magasabb kategóriájú vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Stabil munkáltatói háttér
  • Cafeteria és a munkába járási költségek elszámolása
  • Igényes, kulturált munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria, lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

1108 Budapest, Venyige utca 1.

A "JELENTKEZÉS" gombra kattintva kérem csatolja fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levélét a fizetési igény megjelölésével.