Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Érdekel az IT szolgáltatási terület? Szeretnél airline vagy ERP rendszerek üzemeltetésével, támogatásával foglalkozni? Lelkes vagy és szakmai kihívásokra vágysz? Csatlakozz hozzánk!

    ERP Alkalmazás üzemeltető rendszermérnök

      munkatársat keresünk.

    A feladatok, amelyek Rád várnak:

    • alkalmazás bevezetés projektek specifikálásában való részvétel
    • projektek üzemeltetés oldali felügyelete, koordinálása
    • Microsoft platformon futó üzleti alkalmazások, illetve MS SQL 2008/2014 adatbázis környezet üzemeltetése, támogatása a HUMANsoft Kft. ügyfelénél

    Téged keresünk ha:

    • van műszaki végzettséged
    • alkalmazás üzemeltetői és MS SQL üzemeltetői tapasztalattal rendelkezel
    • magabiztosan használod az angol nyelvet írásban és szóban is
    • jól struktúrált gondolkodással, rendszerszemlélettel találod meg a lehetőségeket, megoldásokat
    • van ERP üzemeltetési tapasztalatod (pl. Microsoft Dynamics, SAP)

    Szuper, ha rendelkezel még:

    • BizTalk üzemeltetési tapasztalattal
    • IT Infrastruktúra ismeretekkel
    • MCSE, MCDBA vagy MCITP minősítésekkel

    Amit cserébe mi kínálunk Neked:

    • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
    • ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
    • fejlődési- és karrierlehetőséget
    • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való Budapesti munkavégzést

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Hálózati és Rendszermérnök
    • Projektmenedzsment
    • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest

    Csapó Zsófia – Toborzási koordinátor
    1037 Budapest, Montevideo u. 8.
    06 1 / 270-7600

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: ERP Alkalmazás üzemeltető rendszermérnök
    • Hirdető cég: HUMANsoft Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Feladatok: alkalmazás bevezetés projektek specifikálásában való részvétel projektek üzemeltetés oldali felügyelete, koordinálása Microsoft platformon futó üzleti alkalmazások, illetve MS SQL 2008/2014 adatbázis környezet üzemeltetése, támogatása a HUMANsoft Kft. ügyfelénél
    • Elvárások: van műszaki végzettséged alkalmazás üzemeltetői és MS SQL üzemeltetői tapasztalattal rendelkezel magabiztosan használod az angol nyelvet írásban és szóban is jól struktúrált gondolkodással, rendszerszemlélettel találod meg a lehetőségeket, megoldásokat van ERP üzemeltetési tapasztalatod (pl. Microsoft Dynamics, SAP)
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-01-19
    Állás, munka még: HUMANsoft Kft.>