Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Épületgépész technikus

Vállalatunkról:

A Lear Corporation a világ autógyártásának piacvezető multinacionális beszállítója, amely több, mint 300 autómárkát szolgál ki, beleértve a legnevesebbeket. Mint a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítója az ülés- és elektronikai irányítási rendszerek terén, a Lear teljes gépjármű ülésrendszereket és azok alkatrészeit, valamint autóvillamossági berendezéseket és belső felszerelési rendszereket gyárt a világ 35 országában, 6 kontinensen. 2015-ben árbevétele elérte a 18,2 milliárd dollárt, a Fortune 500-as listán a 174. helyen szerepel. Központja a Michigan állambeli Southfield-ben található, világszínvonalú termékeit 135,000 elkötelezett munkatársa tervezi és állítja elő. A Leart a New York-i tőzsdén [LEA] néven jegyzik.

Az Eagle Ottawa, a Lear Corporation részeként, a világ egyik legnagyobb autóipari bőrtermékeinek beszállítója. A vállalat európai gyára Magyarországon, Szolnokon épült fel Budapesttől kb. 100 km távolságra. A szolnoki üzem az elmúlt évben megduplázta létszámát, és a meglévő mellett ugyancsak átadásra került új üzemcsarnokunk is, immár két üzemünkben folytatjuk a termelést.

Fő feladatok:

  • Épületgépészeti berendezések és közműhálózatok megelőző és eseti karbantartási munkáinak elvégzése
  • Mérések, időszakos felülvizsgálatok (pl. kémények, kazánok felülvizsgálata, légcsatornák éves tisztítása – vagy elvégeztetése külső vállalkozókkal)
  • Új gépek, berendezések, eszközök telepítése, meglévők áthelyezezése, leszerelése, a megfelelő infrastruktúra (víz-, gáz-, sűrített levegő hálózatok és légcsatornák) kialakításával, átalakításával, bontásával
  • Felelős az épület gépészeti gépek heti ellőnőrzéséért, hibáinak előrejelzéséért, megelőző karbantartásának elvégzéséért
  • Működteti az üzemcsarnok épületfelügyeleti rendszerét
  • Jelzi az anyagok és alkatrészek fogyását a raktár felé, közreműködik a raktárkészlet fenntartásában
  • Munkáját pontosan dokumentálja

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Épületgépész technikus
  • Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Terhelhetőség, analitikus gondolkodásmód
  • Precizitás, önállóság
  • Jó próbléma felismerő és megoldó képesség

LOCATION:

Szolnok

PUT YOUR SKILLS TO BETTER USE:
Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, örömmel várjuk önéletrajzát. Ha szeretne többet megtudni rólunk, kérjük, látogassa meg honlapjainkat: lear.com, eagleottawa.com

Postacím: 5000 Szolnok, Piroskai út 12.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Lear Corporation>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Épületgépész technikus
  • Hirdető cég: Lear Corporation
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Szolnok
  • Feladatok: Épületgépészeti berendezések és közműhálózatok megelőző és eseti karbantartási munkáinak elvégzése Mérések, időszakos felülvizsgálatok (pl. kémények, kazánok felülvizsgálata, légcsatornák éves tisztítása – vagy elvégeztetése külső vállalkozókkal) Új gépek, berendezések, eszközök telepítése, meglévők áthelyezezése, leszerelése, a megfelelő infrastruktúra (víz-, gáz-, sűrített levegő hálózatok és légcsatornák) kialakításával, átalakításával, bontásával Felelős az épület gépészeti gépek heti ellőnőrzéséért, hibáinak előrejelzéséért, megelőző karbantartásának elvégzéséért Működteti az üzemcsarnok épületfelügyeleti rendszerét Jelzi az anyagok és alkatrészek fogyását a raktár felé, közreműködik a raktárkészlet fenntartásában Munkáját pontosan dokumentálja
  • Elvárások: Épületgépész technikus Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat Terhelhetőség, analitikus gondolkodásmód Precizitás, önállóság Jó próbléma felismerő és megoldó képesség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.10
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1