Épületgépész tervező

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Szeretnél jelentős hazai beruházásoknak számító projektekben részt venni?

Partnercégünk 25 évre visszatekintő teljes körű mérnöki szolgáltatást végez ügyfelei részére lakó-, kommunális- és ipari létesítmények épületgépészeti tervezés területén.

A megnövekedett piaci igények miatt bővítenék a tervezői csapatot, jelentkezz hozzájuk:

Fontos ismeretek:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség: Épületgépész
  • 2-5 év releváns tapasztalat
  • MS OFFICE, Autocad,Cadvent, BAUSOFT, és Terc programok magabiztos használata
  • Revit, Autocad MEP, MagiCAD programok ismerete előny
  • Angol v. német középszintű nyelvtudás

Mik lesznek a feladataid?

  • Épületgépészeti rendszer koncepciójának tervezése, majd annak megvalósítása (rendszerméretezések készítése)
  • Projektben résztvevő kollégák időszakos koordinálása, támogatása
  • Hő és energetikai számítások készítése
  • Társtervezőkkel és beszállítókkal történő kapcsolattartás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Munka-magánélet egyensúly abszolút tiszteletben tartása
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, teljes munkaidős jogviszony
  • Laptop és mobiltelefon privát használatra is
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Nagyfokú önállóság
  • Előrelépési lehetőségek
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos, családias és család centrikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Épületgépész

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.