Mega-Logistic Zrt.

Építőipari kivitelezéssel, beruházással és karbantartással foglalkozó cég keres

építész technikus

munkatársat

Budapest VI. kerületi munkavégzési helyre

Feladatok

  • A létesítmény üzemeltetésének folyamatos biztosítása
  • Tervszerű, megelőző karbantartások-, szakipari kivitelezések szakszerű elvégzésének szervezése, koordinálása, felügyelete, ellenőrzése, dokumentálása
  • Azonnali hibajavítások kezelése
  • Épület szerkezetek, burkolatok karbantartása, üzemeltetése
  • Építőmesteri munkarészek ajánlatainak elkészítése, bekérése, versenyeztetése, döntéselőkészítése, kivitelezések ellenőrzése
  • Munkalapok, karbantartási-, és építési naplók stb. vezetése
  • Takarítási tevékenység ellenőrzése
  • Alkalmazottak operatív irányítása, feladatok priorizálása, kiosztása, visszaellenőrzése
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • Felelős műszaki vezetői, műszaki ellenőri feladatok ellátása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Csapatmunkában való együttműködés
  • Min. 3 év szakmai tapasztalat
  • Fedhetetlen előélet
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság, megbízhatóság
  • Elemző és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office, TERC V.I.P. GOLD.)
  • Önálló munkavégzés, jó kapcsolatteremtő és szervező készség

Előny

  • B kategóriás jogosítvány
  • Üzemeltetési tapasztalat
  • Egyéb szakirányú végzettség/tapasztalat
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Műszaki ellenőri jogosultság
  • Létesítmény-üzemeltetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely,
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos környezet,
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó
  • Üzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület

Fényképes szakmai önéletrajzokat, bérigény megjelöléssel várjuk