Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Ladányi és Ladányi Kft.

Cégünk a Ladányi és Ladányi Kft. egy több mint 25 éves építőipari családi vállalkozás. Fő tevékenységünk ipari és lakossági acélszerkezetek gyártása, lakóingatlanok fejlesztése és generálkivitelezése.

Építésvezető

Főbb feladatok, munkák:

    • Elsődlegesen Érd-Diósd-Törökbálint vonzáskörzetében lévő munkaterületeken történő lakóingatlanok építésének vezetése és a munkálatok irányítása.
    • Munkálatok irányítása és hatékonyságának növelése a határidők betartásával.
    • A munkaterületen dolgozó emberek irányítása, feladatainak szervezése és felügyelete.
    • A munkahelyi biztonság betartatása
    • Alapanyagellátás folytonosság biztosítása
    • Minőségi kivitelezés koordinálása, végrehajtása és ellenőrzése
    • e-napló vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú végzettség vagy stabil hosszútávú releváns tapasztalat
    • Min 5 év szakmai tapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány
    • Szakmai felkészültség és naprakészség
    • Megbízhatóság
    • Precíz munkavégzés
    • Határozott fellépés

Amit kínálunk:

    • Családias munkakörnyezet
    • Biztonságos munkavégzés feltételei
    • Stabil munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

Várjuk jelentkezését önéletrajzuk csatolásával és fizetési igényük megjelölésével.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Ladányi és Ladányi Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Építésvezető
  • Rövid pozíció név: Építésvezető
  • Hirdető cég: Ladányi és Ladányi Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Feladatok: Elsődlegesen Érd-Diósd-Törökbálint vonzáskörzetében lévő munkaterületeken történő lakóingatlanok építésének vezetése és a munkálatok irányítása. Munkálatok irányítása és hatékonyságának növelése a határidők betartásával. A munkaterületen dolgozó emberek irányítása, feladatainak szervezése és felügyelete. A munkahelyi biztonság betartatása Alapanyagellátás folytonosság biztosítása Minőségi kivitelezés koordinálása, végrehajtása és ellenőrzése e-napló vezetése
  • Elvárások: Szakirányú végzettség vagy stabil hosszútávú releváns tapasztalat Min 5 év szakmai tapasztalat B kategóriás jogosítvány Szakmai felkészültség és naprakészség Megbízhatóság Precíz munkavégzés Határozott fellépés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.19
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1