Laser Technologies Kft.

Létezik olyan munkahely, amely még a "Vírusválság" idején is jelentős növekedést tudott produkálni? Amely folyamatos és stabil egzisztenciát képes nyújtani minden munkavállalójának? A válaszunk egyértelműen igen!
Cégünk, Laser Technologies Kft. a régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, ahova csak nagyon ritkán van lehetőség kulcsfontosságú pozícióba kerülni.
Elektronikai műszerész pozícióba, teljes munkaidőre keressük a legrátermettebb szakembereket!

Elektronikai műszerész

Feladatok:

  • Speciális elektronikai termékeinkkel kapcsolatos műszaki, technikai feladatok ügyes megszervezése, hatékony megoldása.
  • Kapcsolattartás gyártókkal, beszállítókkal, termékfejlesztés, minőségjavítás céljából. (Angol nyelv ismerete legalább alapszintű, írásban történő)
  • Termékek tesztelése, minőség-ellenőrzés, elektronikai szerelési munkák.

Munkakörrel kapcsolatos elvárások:

  • Jó szervező-, és önálló problémamegoldó képesség
  • Elektronikai, elektrotechnikai területen szerzett tapasztalat
  • B jogosítvány
  • Legalább alapszintű angol nyelvtudás (külföldi gyártókkal való írásos kapcsolattartáshoz)

Amit kínálunk:

  • Korszerű céges informatikai eszközök
  • Céges autó
  • Céges telefon
  • Munkaruha támogatás
  • (a munkavédelmi eszközökön felül is)
  • Kulturált munkavégzési körülmények
  • Cégünk termékeinek ingyenes használata

Nálunk unatkozni biztosan nem lehet, teret adunk a kreativitásnak és minden jó ötletnek, ami előre viszi a Csapatot.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Minőségellenőrzés
  • Szakmunka
  • Műszerész

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6724 Szeged, Textilgyári út 3.

  • Fényképes önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Nettó kereseti igény megjelölése
  • Munkatapasztalatok

Laser Technologies
Az innovatív elektronikai partner

A Laser Technologies Kft. azzal a bátor törekvéssel jött létre, hogy az innovációra nyitott vállalkozások portfólióját olyan különleges elektronikai termékekkel frissítse fel és bővítse ki, amelyek egyedülállók, újak a piacon. Egy újdonságot bemutatni, kiemelkedő háttér támogatással, szakmai tudással és nem mellékesen jó gazdasági lehetőségekkel egy korrekt együttműködésben mindig izgalmas és motiváló dolog.
Termékeink többségét egyedileg gyártjuk vagy nagyobb, minőségi gyártókkal, egyedi igényeknek és saját fejlesztési elvárásainknak megfelelően gyártatjuk, ellenőrizzük és raktározzuk. A termékcsoportjaink közül mind a minőségi elektromos autóextrák, mind pedig a léghigiéniai megoldások segítik a használóit abban, hogy hosszú távon kényelmesebb, biztonságosabb, egészségesebb életet élhessenek!

Stratégiai célkitűzésünk:
Európán belül meghatározó szereplővé válni a speciális elektronikai termékek piacán, korrekt, hosszú távú együttműködő nagykereskedelmi és gyártó partnerként.

AUTOMATIKUS KÉRDÉSEK:
Jelölje meg a nettó kereseti igényét!
Foglalja össze röviden a műszaki, elektronikai területen szerzett tapasztalatait!