KOROM-FIT KFT.

Magyarország egyik piacvezető táplálékkiegészítő boltja az
Elite Body Shop munkatársakat keres, azonnali munkakezdéssel!

Eladó-raktáros

Főbb feladatok, munkák:

    • vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása
    • termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése
    • a munkaterület rendben és tisztán tartása
    • az áru bevételezése, ellenőrzése, karbantartása és előkészítése az eladásra
    • kis- és nagykereskedelmi rendelések összekészítése, csomagolása
    • Áru kézi mozgatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • középiskolai végzettség
    • kedves, vásárló-orientált hozzáállás
    • önálló, precíz munkavégzés
    • kiváló kommunikációs készség
    • terhelhetőség, megbízhatóság
    • pályakezdők jelentkezését is várjuk
    • érdeklődési kör egészséges életmód, táplálkozás, fitness, testépítés
    • Angol nyelvismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    B kategóriás jogosítvány

    Angol nyelvvizsga vagy középszintű nyelvismeret

Amit kínálunk:

    • biztos munkahely egy kiemelkedő minőségű termékeket forgalmazó cégnél
    • igényes munkahelyi környezet
    • jó teljesítés esetén, hosszú távú munkalehetőség
    • lendületes, fiatalos, jó hangulatú csapat
    • 250 000 Ft kezdő fizetés
    • Állandó szabad vasárnap

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1082 Budapest, Corvin sétány

Havi nettó fizetési keret:

250 000 HUF

Fényképes magyar nyelvű önéletrajz