GEFCO Magyarország Kft.

Éjszakai operációs vezető (Raktár)

munkakörbe keressük új kollégánkat biatorbágyi raktárunkba

Mik lesznek a feladataid?

  • Tehergépkocsik le- és felrakodásának az irányítása időkapuk alapján
  • Beérkező szállítmányok átvételének,tételes ellenőrzésének, szkennelésének az irányítása
  • Kimenő áru összekésztésének, szkennelésének és felrakodásának a felügyelete
  • Elektromos targoncák használatának és karbantartásának a felügyelete
  • Dokumentációk kezelése, szállítólevelek szortírozása
  • Napi e-mail és szóbeli kapcsolattartás az operációs irodával
  • Napi jelentések, riportok készítése
  • Szkennerek / elektronikai eszközök használata és karbantartása
  • Folyamatos együttműködés, egyeztetés és kommunikáció a társműszakokkal, raktárvezetővel
  • Raktári rend fenntartása
  • Működési szabályzat és házirend betartása
  • Munka- és tűzvédelmi szabályok alkalmazása és betartása

Mit kínálunk cserébe?

  • Biztos bérezés, megbízható munkahely, határozatlan idejű szerződés
  • Egyéb juttatások (teljesítmény prémium, bejárás támogatás, baleset- és életbiztosítás)
  • Munkaruha és védőeszközök biztosítása
  • Csapatépítő események

Elvárások:

  • Min. 3-5 év logisztikai/raktározási területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Elektromos targoncavezetői engedély és emelőgépek rutinszerű használata
  • Középszintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word)
  • Éjszakai munkavégzés
  • Jó szervezőkészség, terhelhetőség,
  • Jó kommunikációs készség
  • Előny: autóalkatrész tárolásában / kezelésében szerzett tapasztalat

Plusz infók:

  • Munkába állás ideje: azonnal
  • Munkavégzés helye: Biatorbágy

Miért jó választás a GEFCO?

    A GEFCO több mint 70 éves múlttal rendelkező multinacionális szállítmányozási vállalat, mely a világ 47 országában nyújt magas színvonalú logisztikai megoldásokat és közel 13 000 munkavállalót foglalkoztat.
    A GEFCO szolgáltatásai immár 13 éve Magyarországon is elérhetőek. Főbb tevékenységi területeink közé tartozik a közúti-, tengeri-, és légi szállítmányozás, raktárlogisztika,  gépjárműszállítás, valamint a 4PL logisztikai szolgáltatás.

    Budapesti és biatorbágyi  irodáinkban több, mint 90 kollégánknak biztosítunk kellemes munkakörnyezetet és kiemelt figyelmet fordítunk egészségükre, ezért dolgozóink privát szakorvosi szolgáltatásokat is igénybe vehetnek. Amellett, hogy rendszeresen szervezünk céges programokat, a munkahelyi légkört az energikus munkatársak és a csapatmunka teszi még jobbá.
    Fontosnak tartjuk a társadalmi felelősségvállalást is, ezért évente szervezünk önkéntes napot és minden Karácsonykor adományokat gyűjtünk a rászorulók számára.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.