Dokumentum menedzsment rendszermérnök

  • Cég neve

    MVM Informatika Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Paks, Szeged

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Projektek keretében IT alkalmazások bevezetésének/átvételének/kiváltásának tervezése és támogatása, szakértői feladatok ellátása, alkalmazások üzemeltetése
  • Iratkezelő rendszerek üzemeltetése
  • EDMS (nagyvállalati dokumentum kezelő) rendszerek üzemeltetése
  • Együttműködés támogató alvállalkozókkal
  • Projektekben való részvétel
  • Elemzési- és dokumentációs feladatok
  • Alkalmazásgazdai feladatok ellátása

Amit kérünk

  • Felsőfokú IT szakirányú végzettség
  • 1-3 év IT alkalmazás üzemeltetési tapasztalat
  • Windows és Linux operációs rendszerek ismerete
  • magas minőségű, precíz munka
  • csapatmunka és önálló munka
  • határidők betartása
  • tanulási készség és hajlandóság
  • magas komplexitású feladatok megértése és elvégzése
  • jó kommunikációs készség
  • projekt szemlélet, projekt tapasztalat

Előnyt jelent

  • MVM Informatika Zrt. munkaviszony, helyismeret, folyamatok ismerete
  • Poszeidon, adActa, IBM Filenet rendszerek üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • MSSQL, Oracle, DB2 adatbázis kezelő rendszerek ismerete
  • webszerver technológiák ismerete
  • interfész technológiák ismeret

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás