Eötvös Loránd Tudományegyetem, Informatikai Kar, Dékáni Hivatal, Tudományos és Nemzetközi Kapcsolatok Csoportja logo

Doktori iskola titkár

    Eötvös Loránd Tudományegyetem, Informatikai Kar, Dékáni Hivatal, Tudományos és Nemzetközi Kapcsolatok Csoportja

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/C.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Az Informatika Doktori Iskola és a kari habilitációs eljárások ügyeinek menedzsmentje magyar és angol nyelven.
- vonatkozó jogszabályok ismerete, nyomon követése,
- képzési tervek és szabályzatok megújítása,
- minőségbiztosítási és akkreditációs folyamatok menedzselése,
- doktori iskola vezetője, kari habilitációs bizottság elnöke tevékenységének támogatása,
- doktoranduszok és doktorjelöltek tanulmányai előrehaladásának monitorozása (magyar és angol nyelvű képzésben),
- a Doktori Iskola Tanácsa és az Informatika Doktori Tanács, Kari Habilitációs Bizottság üléseinek teljes körű menedzselése,
- beszámolók összeállítása,
- ösztöndíjas programok pályázati rendszereinek kezelése (SH, KDP, ÚNKP, stb.) és doktori iskola szintű menedzsmentje,
- kapcsolattartás a doktori iskola oktatóival, hallgatóival, valamint a doktori képzésért felelős központi egységekkel,
- a doktori iskola honlapjának kezelése, karbantartása,
- szakmai adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

- felsőfokú iskolai végzettség,
- angol középfokú, társalgási nyelvismeret,
- informatikai alapismeretek,
- levelező rendszerek (Outlook) és MS Office (irodai alkalmazások) felhasználói szintű ismerete,
- magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

Előnyt jelent

- STEM PhD,
- angol felsőfokú C típusú általános nyelvismeret,
- további nyelvismeret,
- NEPTUN elektronikus tanulmányi rendszer felhasználói szintű ismerete,
- felsőoktatásban szerzett szakmai tapasztalat,
- pályázati referensi, és/vagy hallgatói csereprogramokban tapasztalatok.

Amit kínálunk

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései, valamint a bérezés megegyezés szerint az irányadók.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja:
- részletes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bruttó bérigény megjelöléssel,
- a pályázati feltételekben előírt végzettséget, illetve a nyelvismeretet tanúsító okiratok másolatát,
- sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt,
- nyilatkozatot arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez „Nyilatkozat álláspályázat elbírálásához” –nyomtatványt, amely az ELTE honlapjáról tölthető le.