Magyarországi és nemzetközi sikereket magáénak tudó, több évtizedes sikeres múltra visszatekintő, piacvezető, divatkereskedelmi cég
munkatársat keres:

Divatkereskedelmi áruelosztó gépkocsivezető

pozícióba

Feladat:

  • A kiskereskedelmi üzlethálózat ( 11 üzlet ) áruellátása a központi raktárból és üzletek közötti árumozgatás,kiszállítás,beszállítás
  • Beszállító partnerektől való árubeszállítás lebonyolítása
  • Raktározási feladatok,eszközök és áruk mozgatása
  • A cég gépkocsi parkjának a gondozása

Elvárások:

  • Divatszakma iránti érdeklődés
  • B kategóriás vezetői engedély ( 5év vezetői tapasztalat )
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség, stressz tűrés
  • Jó megjelenés,ápolt külső
  • Határozott egyéniség, magabiztos fellépés
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttér, minőségi munkakörülmények
  • Céges autó a munkavégzéshez ( Mercedes sprinter,Vitó kisteherautók )

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítmányozó
  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.