• A több mint 64 ezer munkatársával 64 országban jelen lévő B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi vállalata. A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A vállalatcsoport 2500 magyarországi munkatársával a hazai egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője, amely az elmúlt években sorozatban négyszer (2015, 2016, 2017, 2018) nyerte el az Aon Legjobb Munkahely címet Magyarországon.

  • Dializáló ápoló

    Feladatok:

    • Dialízis kezelések kivitelezése a vállalati belső eljárási rend részletes és pontos előírásai alapján, orvos-szakmai felügyelet mellett
    • Dialízis kezelésekhez tartozó adminisztrációs és dokumentációs feladatok ellátása
    • Orvosi viziteken részvétel, segédkezés a betegek vizsgálatánál
    • Betegek egészségnevelése
    • Egyéb, az ápolási területtel kapcsolatos általános feladatok ellátása

    A pozícióhoz tartozó elvárások:

    • Középfokú egészségügyi végzettség (OKJ Ápoló 54, Ápoló 55)
    • Empátia, türelem
    • Jó kommunikációs készség és jó problémamegoldó képesség
    • Rugalmasság, terhelhetőség, pontos, precíz munkavégzés
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • Dializáló ápolói gyakorlat, nefrológiai szakápolói végzettség előnyt jelent

    Amit kínálunk:

    • Teljes munkaidő, 8 órás munkaviszony
    • 2 műszakos munkarend, szabad vasárnap
    • Kimagasló ápolói bérezés
    • 2 évente automatikus bérfokozat emelkedés (az alap béremelésen felül)
    • Munkatársainkat a legfontosabb értékünknek tekintő szemlélet
    • Külön feladatok lehetősége többlet keresetért
    • Kiemelkedő színvonalú munkakörnyezet és eszközök
    • Szakmai továbbképzés, sikeres elvégzése esetén jelentős alapbéremelés
    • Részvételi lehetőség tudományos munkákban, konferenciákon

    Állás, munka területe(i):

    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Egészségügyi szakember
    • Nővér, Szakápoló
    • Szakmunka
    • Ápoló, Egészségügyi szakmunka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Békés megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát Halmos Ádám junior projektmenedzser részér a „Jelentkezem” gombra kattintva.