A United Call Centers minőségi call center szolgáltatást nyújt Partnerei részére az ügyfélszolgálat, az ügyfélkezelés, az értékesítés, illetve az ezekhez kapcsolódó üzleti tevékenységek területein.

Ha van tapasztalatod projekt munkában, akár te koordináltad a csapat munkáját, nálunk kamatoztathatod a megszerzett tudásodat és még több hasznos tapasztalatra tehetsz szert. Ha motivált vagy és szeretnél fejlődni, tedd meg az első lépést és jelentkezz hozzánk

Developer coordinator

pozíciónkra.

Sokrétű feladatokon keresztül fejlesztheted tudásodat, megismerkedhetsz egy nemzetközi környezettel a legjobb menedzseri csapat segítségével.

A következő feladatokra számíthatsz

  • Szoftverfejlesztési csapat szakmai vezetése, feladatok tervezése, összefogása, szoftverintegrációs megoldások végrehajtását ellátó területek irányítása
  • Előrehaladás folyamatos ellenőrzése, folyamatok analízise, rendszeres állapotjelentés készítése
  • IT fejlesztések tervezése, folyamatok koordinálása
  • Projektekben és az üzleti igények elemzésében való aktív részvétel
  • Új technológia kutatása, új eszközök bevezetésére javaslattétel, hatékonyság növelés,IT folyamatok fejlesztése
  • Aktív kommunikáció a rendszerbevezetési projektek során
  • Projektek lezárása: az eredmények sikeres átadása az operatív területek számára

  • Projektek menedzselésében szerzett tapasztalatod van
  • Releváns szakmai tapasztalatod van IT területen
  • PBI ismerettel rendelkezel
  • Magabiztosan használod az angol nyelvet
  • Pro-aktivitás jellemez
  • Kreatív, problémamegoldó, logikusan gondolkodó, analitikus személyiség vagy
  • Dinamikus és fiatalos csapatban képzeled el magad
  • IT területen szerzett vezetői tapasztalat előnyt jelent

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív irodai környezet, érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Karriertörekvések és személyes fejlődés támogatása
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég
  • Szakmai kihívások, felelősségteljes munkakör
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén
  • Nemzetközi környezet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • IT, fejlesztési vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Miskolc/Debrecen

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.