ADERTIS Kft.
Cégünk Budapesten a 13. kerületben található. Call center és ügyfélszolgálati rendszert fejlesztünk, illetve távközlési (VoIP) szolgáltatást nyújtunk. Célunk, hogy egyszerű, letisztult megoldásokkal szolgáljuk ki ügyfeleinket, tehát az ideális jelölt rendelkezik az egyszerűségre való törekvés képességével.

Delphi fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

    Új funkcionalitások tervezése, implementálása (Delphi XE10, DevExpress, MySql)

    Részvétel az üzleti és üzemeltetési igények tervezésben, megvalósításában

    Dokumentálás, fejlesztői tesztelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Delphi tapasztalat (5+)

    MySql, adatbáziskezelés releváns tapasztalat (5+)

    JSON, HTML, DevExpress komponensek ismerete

    Nagyfokú kreativitás és precizitás

    Hálózati alapismeretek

    Angol nyelvtudás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Felsőfokú szakirányú végzettség

      Call center rendszerek, Asterisk, Linux ismeret

    Amit kínálunk:

      versenyképes fizetés

      ebédidő része a munkaidőnek, nincs túlóra

      nem nagyvállalati környezet (12-15 fő)

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1133 Budapest, Gogol utca 13.

    Jelentkezési határidő:

    2019. 05. 29.

    Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajz