Customer Support munkatárs (Német nyelvtudással)

  • Cég neve

    RECNER Consulting Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyfelekkel történő bejövő és kimenő telefon, e-mail és chat kommunikáció
  • Aktív kommunikáció az ügyfelekkel, problémamegoldás és tájékoztatás
  • Rendszeres egyeztetések a csoportvezetővel
  • Panaszkezelés
  • Hívások eredményeinek precíz adminisztrálása

Elvárások

  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat (telefon, live chat, email)
  • Aktív német nyelvtudás szóban és írásban (C1)
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség (hétfőtől-vasárnapig, 40 órában)
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Kiváló kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt
  • Magabiztos számítógép használat

Előnyt jelent

  • Call Center tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • E-kereskedelemben szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • Magán Egészségpénztár
  • Home office lehetőség (8 hét tréning után)
  • Cafeteria
  • Összetartó közösség

Ha motivált vagy, jó kommunikációs készségekkel rendelkezel, és szeretnél egy olyan munkakörben dolgozni, ahol a rugalmas munkavégzés és a karrierfejlődés lehetősége a kezedben van, ne habozz jelentkezni hozzánk! Csatlakozz a csapatunkhoz, és segítünk abban, hogy a karriered a következő szintre léphessen.

Céginformáció

Nálunk a tehetséges és elkötelezett munkatársaknak lehetőségük van előrelépni. Ha úgy érzed, hogy a csoportvezetés vagy más kulcsfontosságú pozíció érdekel, akkor nálunk megtalálhatod a megfelelő platformot a szakmai fejlődéshez és a karrierépítéshez.

Fényképes angol vagy német szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.