A Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt. többségi állami tulajdonú vállalat, Magyarország egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója. Társaságunk 254 településen gondoskodik ivóvízellátásról és csatornahálózat üzemeltetéséről.

Csoportvezető

    Vállalatunk elkötelezett a folyamatos fejlődés mellett, és fontos számunkra a minőségi munka. A Projekt és működés-fejlesztési csoportunk számára keresünk munkatársat a fenti pozícióba.

Feladata:

  • Stratégiai tervezés előkészítése
  • Projekt menedzseri és projektfenntartási feladatok ellátása
  • Csoport feladatainak, munkatársainak koordinálása
  • Felelős a változások menedzseléséért, a szükséges fejlesztési lehetőségek beazonosításáért és javaslatot tesz a megvalósításhoz szükséges intézkedésekre.
  • Felelős a projektportfólió- és projektmenedzsment funkció működtetéséért
  • Felelős a folyamatmenedzsment funkció, működtetéséért, a hatékony működés és a minőségi mutatók elvárt értékének elérése érdekében.
  • Felelős az üzlet- és termékfejlesztéssel kapcsolatos igények összegyűjtéséért, a megvalósítás koordinálásáért és összehangolt kezeléséért.

A munkakör ellátásával kapcsolatos követelmények:

  • Közgazdasági felsőfokú végzettség
  • Vezetői, szervezői ismeretek
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Önállóság, analitikus gondolkodás és gyors lényeglátás
  • Minimum 5 év szakmai gyakorlat
  • Felhasználói szintű MS Office alkalmazás
  • Büntetlen előélet
  • B kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • Marketing felsőfokú végzettség
  • Az iparágban és a közüzemben szerzett tapasztalat
  • MS projekt ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Magas fokú kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Megegyezés szerinti jövedelem
  • Stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatás

Munkavégzés helye:

    Szolnok, de a munkakör ellátása utazással jár

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Projektmenedzsment
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szolnok

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével.

Adatvédelmi tájékoztatónk a logóra kattintva érhető el, személyes adatait-e szerint kezeljük. Amennyiben ezzel egyetért, küldje be pályázatát, melybe kérjük, fogalmazza bele, hogy adatkezelési szabályzatunkat megismerte és azzal egyetért.