Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Ne szabj határt a képzelőerődnek!

FÉMALK ZRT. 27 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően mára már több, mint 1000 tehetséges szakembert foglalkozatunk.

CSOMAGOLÁS TECHNIKUS

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevői csomagolási koncepciók készítése
  • Próbacsomagolások, csomagolási koncepciók rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Csomagolási utasítás létrehozása
  • Csomagoláshatékonysági projektek levezénylése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség, csomagolási technikum előny
  • 1-3 év csomagolásipari gyakorlat
  • Magabiztos Microsoft Office ismeretek
  • Alapfokú német vagy angol nyelvismeret előnyt jelent
  • Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismere előnyt jelent
  • Gyártóvállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Magasfokú együttműködési készség, szorgalom

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mérőgép programozásban és kezelésében szerzett tapasztalat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: FÉMALK Zrt. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Csomagolás technikus
  • Hirdető cég: FÉMALK Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Vevői csomagolási koncepciók készítése Próbacsomagolások, csomagolási koncepciók rögzítése a vállalatirányítási rendszerben Csomagolási utasítás létrehozása Csomagoláshatékonysági projektek levezénylése
  • Elvárások: Középfokú végzettség, csomagolási technikum előny 1-3 év csomagolásipari gyakorlat Magabiztos Microsoft Office ismeretek Alapfokú német vagy angol nyelvismeret előnyt jelent Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismere előnyt jelent Gyártóvállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent Magasfokú együttműködési készség, szorgalom
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.04.26