Corvinus Science Shop Önkéntesség Specialista

  • Cég neve

    Budapesti Corvinus Egyetem

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

CORVIUS SCIENCE SHOP ÖNKÉNTESSÉG SPECIALISTA a Budapesti Corvinus Egyetemen

Feladataid lesznek:

A Corvinus Science Shop (CSS) az egyetem és a társadalom párbeszédét erősíti, az oktatók-kutatók, hallgatók és közösségi partnerek kapcsolatait szervezi. Civil szervezetek, nonprofitok, társadalmi vállalkozások gyakorlati és kutatási kérdéseit csatornázza be az egyetemi oktatásba és kutatásba, szervezési és szakmai kérdésekben egyaránt támogatja a közös munkát, Science Shop módszertanokkal kompetenciafejlesztést végez, a nyitott tudomány jegyében eseményeket szervez, összességében az egyetem és a közösségi partnerek kölcsönös partnerségét építi.

A Science Shop 2024-ben megkezdi hallgatók önkéntes munkájának szervezését meglévő és új közösségi partnerekkel, melyben a Science Shop Önkéntesség Specialistának kulcs szerepe lesz, mint aki a hallgatói önkéntes munka szervezését, folyamattámogatását, utókövetését végzi, a Science Shop önkéntességgel kapcsolatos folyamatait dolgozza ki és ágyazza be a Science Shop egyéb tevékenységeibe és partnerségeibe.

Keressük azt a Science Shop Önkéntesség Specialista kollégát, aki

  •  megoldásorientált, kitartó/lelkes munkájával támogatja a Corvinus Science Shop tevékenységének megvalósítását, nyitott a személyes és szakmai fejlődésre, és szeret csapatban dolgozni. A munkavégzés során szorosan együttműködik a Science Shop vezetőjével és kollégáival, gyakornokaival és demonstrátoraival, valamint egyetemi polgárokkal és közösségi partnerekkel;
  • egy új terület, a hallgatói önkéntesség szervezését indítja el és alakítja ki a Science Shop kollégáival együttműködésben.

A pozíció összetett, változatos, személyes és szakmai fejlődésre nyújt lehetőséget.
A munkakör teljes munkaidőre, határozott időre (2025. június 30-ig) szól, a munkavégzés helyszíne a Budapesti Corvinus Egyetem.

Feladatok:

  • Egyetemi hallgatók közösségi partnereknél folytatott önkéntes munkájának előkészítése, szervezése, támogatása. Ehhez kapcsolatfelvétel meglévő és potenciális közösségi parterekkel, együttműködések kialakítása, támogatása
  • Kommunikáció az önkéntességről a hallgatói és közösségi partner bevonás céljával (egyetemi kommunikációs felületek, közösségi média, honlap, kiadványok)
  • Adminisztráció: a Science Shop adminisztrációban az önkéntesség nyilvántartásának felépítése és működtetése, riportok készítése
  • Az önkéntességet szolgáló rendezvények szervezése

Amit kérünk:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Önkéntességgel, önkéntesség szervezésével kapcsolatos tapasztalat
  • Tapasztalat nonprofit, civil szektorban
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló szervező készség, párhuzamosan futó változatos projektek egyidejű menedzselése
  • Határidők tartása, részletekre való figyelem
  • Csapatjátékos - gyakorolja az együttműködést és bevonást
  • Nyitott, empatikus, pozitív munkahelyi légkört óvó személyiség

Munkavégzés helye:

Amit kínálunk:

  • Egyéb béren felüli juttatások
  • Képzési és fejlődési lehetőségek, például egyetemi belső képzések
  • Támogató, inspiráló munkakörnyezet

  • Budapesti Corvinus Egyetem, 1093 Budapest, Fővám tér 8.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva juttassa el hozzánk angol nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető