Cloud DevOps mérnök

Bónusz

Profession Services

Otthonról végezhető

IT szolgáltatásokat nyújtó amerikai multi partnerünk megbízásából keresünk új kollégákat egy német ügyfelük projektjére, budapesti irodáikba a Cloud DevOps csapatok bővítésére

pozícióba.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, szenioritás alapján: junior/medior/senior kollégákat is keresnek!
  • Cafeteria, éves bónusz, egészségbiztosítás, és egyéb juttatások
  • Állandó szakmai fejlődés, kihívások, és izgalmas projektek egy stabil, fejlődő európai cégnél
  • Rugalmas munkaidő
  • Remote, otthonról való munkavégzés lehetősége (budapesti irodákkal)

Feladataid lesznek:

  • Funkcionális rendszerek kiépítése, amelyek javítják az ügyfélélményt, elsősorban a cloud és a micro-services területén.
  • A felhőplatform-infrastruktúrával kapcsolatos módosítások alkalmazása, a meglévő kód karbantartása, problémák azonosítása és a szükséges módosítások elvégzése.
  • Frissítések és javítások üzembe helyezése a felhőplatformhoz és a mögöttes szolgáltatásokhoz.
  • Gondoskodj arról, hogy a rendszerek biztonságosak legyenek a kiberbiztonsági fenyegetésekkel szemben (Prisma Cloud, a TerraScan és a Checkov használatával)
  • Szkriptek fejlesztése a Datadog-vizualizáció automatizálásához
  • Teszteld és vizsgáld meg mások kódjait, és elemezd az eredményeket a SonarQube segítségével
  • 3. szintű technikai támogatás nyújtás
  • Hibák kiváltó okainak elemzése, technikai problémák kivizsgálása és megoldása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2+ év tapasztalat DevOps mérnök / szoftvermérnök / automatizálási mérnök pozícióban
  • CI / CD eszközök használatában tapasztalat
  • Gyakorlati tapasztalat a public cloud infrastruktúrában (AWS és/vagy Azure)
  • Gitlab
  • Valamilyen IaC tapasztalat
  • Erős beszélt és írott angol

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Terraform, HashiCorp Vault ismeret
  • A RedHat / Centos Linux rendszerek ismerete
  • Kubernetes-tapasztalat
  • YAML megértése
  • Bármely adattár / bináris kezelő ismerete, mint például az Artifactory, Nexus

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő