ITWISE KFT.
Az ITWise Kft. több, mint 10 éve a piacon lévő informatikai cég. Fő profilunk a saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszer fejlesztése, bevezetése. Szoftverünket jelenleg ipar 4.0-ás projektekben vezetjük be, főleg gyártási területen.Hivatalos Microsoft partnerek vagyunk, illetve a MKIK kiemelt beszállítója.

C# fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

    Vállalatirányítási rendszer moduljainak fejlesztése C# programnyelven Visual Studio fejlesztőkörnyezetben.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább 5 év szoftverfejlesztési gyakorlat C# nyelven
    • asp.Net MVC ismeret
    • Entity Framework
    • Javascript ismerete
    • MsSql ismeret
    • Szakmai angol nyelv írásos középfokú ismerete
    • Analítikus gondolkodás mód
    • Jó kommunikációs képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Vállalatirányítási rendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat.
    • Logisztikai, gyártási folyamatok ismerete

Amit kínálunk:

    Versenyképes jövedelem,

    Fiatalos csapat,

    Cégcsoport részeként közös programok,

    Korlátlan tea, kv fogyasztás.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1162 Budapest, Lajos utca 93.

Jelentkezési határidő:

2019. 06. 27.

Fényképes szakmai önéletrajz.