BUSINESS ANALYST

Imádod a könyveket? Szívesen foglalkoznál hivatásszerűen a kultúrával? Akkor csatlakozz az ország egyik legnagyobb könyvkereskedelmi csoportjához, ahol munkáddal te is hozzájárulhatsz az olvasás népszerűsítéséhez.

A Te feladatod lesz:

  • Üzleti elvárások és fejlesztési igények feltárása, kidolgozása
  • Követelmény menedzsment: üzleti követelmények gyűjtése, elemzése, dokumentálása és validálása
  • Belső átadások, átvételek koordinálása (végrehajtásra, rendszerszervezésre, dokumentálásra)
  • Folyamatos kapcsolattartás a kapcsolódó szakmai területekkel, társosztályokkal
  • Projektekhez kapcsolódó üzleti elemzői dokumentumok és jelentések készítése, ellenőrzése
  • Fejlesztések eredményének vizsgálata üzleti követelmények szempontjából, kiértékelése, visszamérése

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Van már legalább 1-2 év tapasztalatod Üzleti oldali igényfelmérésben Business Analyst vagy Product Owner pozícióban
  • Üzleti szemlélettel rendelkezel
  • Eredményorientált a hozzáállásod
  • Strukturált, analitikus gondolkodásod van
  • Határidőket pontosan tartod
  • Erős problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Kiváló kapcsolatteremtő és érdekérvényesítő képességgel rendelkezel
  • Felsőfokú végzettséged van
  • Kiváló kommunikációs készséged az üzleti oldal és a fejlesztés felé

Amit biztosan nyújtunk neked:

  • Izgalmas, sokszínű munkakört
  • Szakmailag érdekes és kihívást jelentő feladatokat
  • Lendületes, motivált kollégákat
  • Versenyképes feltételeket: alapbér, mozgóbér, cafeteria
  • Dolgozói kedvezményeket

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Projektmanager

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület, Nyugati tér 1.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.