Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
PADTHAI KFT.
  • A padthai wokbarral egy olyan egyedi és hiánypótló éttermet szerettünk volna megvalósítani Budapesten, amely a különleges keleti ízvilágot a nyugati értékekkel, a gyorsaság és minőség által ötvözi.

  • Beszerzési munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

      A padthai wokbar folyamatos terjeszkedése céljából keressük azt a pozitív világszemléletű, agilis Beszerzés munkatársunkat, aki csapatunk új tagjaként szakértelmével hozzá tud járulni étteremláncunk sikeréhez.

      • A beszerzési feladatok ellátása, kontrolling oldalról pedig a költségek folyamatos felülvizsgálata és monitorozása
      • Árajánlatok bekérése, kiértékelése, beszállítók versenyeztetése, a megfelelő árszint elérése
      • További ad hoc elemzések készítése kapcsolattartás már meglévő beszállítókkal, új partnerek felkutatása, szállítói kiértékelések, árrés elemzések elkészítése
      • A cég által forgalmazott, termékek alapanyagainak, illetve a működéséhez szükséges felszerelések és szolgáltatások beszerzése és költségeinek nyomon követése
      • Lezajlott beszerzési folyamatok utánkövetése, szerződések teljesítésének figyelemmel kísérése, mennyiségi és minőségi eltérések ügyintézése
      • Alapanyagok beszerzése (belföldi és külföldi partnerek)

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Beszerzésben szerzett tapasztalat
      • Megbízható, agilis személyiség
      • Kiváló MS Excel tudás,
      • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
      • Kiváló logikai és elemző képesség,
      • Precizitás, elkötelezettség, terhelhetőség.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Vendéglátás területén szerzett tapasztalat
      • Felsőfokú végzettség

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes fizetés + egyéb juttatások
      • Hosszú távú, stabil munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél
      • Szakmai fejlődési lehetőség, maximálisan támogatjuk a kreativitást
      • Támogató és pozitív hozzáállású csapat

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér

    Magyar nyelvű fényképes önéletrajzot

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Beszerzési munkatárs
    • Rövid pozíció név: Beszerzési munkatárs
    • Hirdető cég: PADTHAI KFT.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Feladatok: A padthai wokbar folyamatos terjeszkedése céljából keressük azt a pozitív világszemléletű, agilis Beszerzés munkatársunkat, aki csapatunk új tagjaként szakértelmével hozzá tud járulni étteremláncunk sikeréhez.A beszerzési feladatok ellátása, kontrolling oldalról pedig a költségek folyamatos felülvizsgálata és monitorozásaÁrajánlatok bekérése, kiértékelése, beszállítók versenyeztetése, a megfelelő árszint eléréseTovábbi ad hoc elemzések készítése kapcsolattartás már meglévő beszállítókkal, új partnerek felkutatása, szállítói kiértékelések, árrés elemzések elkészítéseA cég által forgalmazott, termékek alapanyagainak, illetve a működéséhez szükséges felszerelések és szolgáltatások beszerzése és költségeinek nyomon követéseLezajlott beszerzési folyamatok utánkövetése, szerződések teljesítésének figyelemmel kísérése, mennyiségi és minőségi eltérések ügyintézéseAlapanyagok beszerzése (belföldi és külföldi partnerek)
    • Elvárások: Beszerzésben szerzett tapasztalatMegbízható, agilis személyiségKiváló MS Excel tudás,Tárgyalóképes angol nyelvtudás,Kiváló logikai és elemző képesség,Precizitás, elkötelezettség, terhelhetőség.
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-04-23
    • Lejárati dátum: 2018-05-14
    Állás, munka még: PADTHAI KFT.>