Backend fejlesztő

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója és biztosítója.

NYÍREGYHÁZI központunkba új kollégákat keresünk, a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Meglévő többrétegű alkalmazások továbbfejlesztése
  • Egyedi megoldások tervezése
  • Dokumentációk készítése
  • Unit tesztek elvégzése
  • Hibakeresés, hibajavítás, tesztelés
  • Fejlesztéshez kapcsolódó adatbázis módosítások végrehajtása

Elvárások:

  • Min. 1 - 2 év C# programozási tapasztalat (WPF, WCF, Entity framework ismerete)
  • .Net 4.5+ keretrendszer ismerete
  • Objektum orientált alapelvek alkalmazása
  • MVVM pattern ismerete
  • Agilis módszertanok ismerete
  • RESTful API (JSON) tapasztalat
  • Relációs adatbázisok ismerete (MSSQL)
  • Adatmodellezési tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Precizitás, felelősségteljes munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál
  • Kiemelkedő bérezés
  • Egészségmegőrzési program, céges családi nap

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz beküldésével lehet. Tárgyként tüntesse fel a “Fejlesztő” pozíciót.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapunkon érheti el.