Anyaggazdálkodási munkatárs

Profession Services

Tass

Külföldi anyacéggel rendelkező vasútépítésben jártas partnerünk keresi új kollégáját az alábbi feladatkörre:

Mik lesznek a feladataid?

  • Bejövő építőipari alapanyagok átvétele, deponálása
  • Alapanyagok eljuttatása az alvállalkozóknak
  • Alapanyagok ki- és bejövő nyilvántartása, táblázatokba való összefoglalása, és továbbítása az anyaggazdálkodási részleg vezetői felé
  • A telephelyen levő anyagok biztonságos megőrzése és tárolása, hiány kiküszöbölése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, bányákkal
  • Fuvarlevelek ellenőrzése
  • Alapanyagok időszakos leltározása, mérlegelése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Tapasztalat építőipari alapanyagok átvételében, ellenőrzésében
  • Felhasználói Word és Excel ismeret
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Utazási hajlandóság Budapest és Fülöpszállás között

Előnyt jelent:

  • Vasúti területen szerzett tapasztalat
  • Szóródó alapanyagok alapos ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés!
  • Lakhatási támogatás
  • Napi egyszeri melegétkeztetés
  • Nemzetközi környezetben, hosszú távú, stabil munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Raktározás, Készletezés
Tass